O mnie

Po zdanej z wyróżnieniem maturze, edukację kontynuowałam na Oddziale Stomatologii, Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. Potrzeba uaktualniania wiedzy i łączenia jej z doświadczeniem i praktyką spowodowała, że wkrótce po uzyskaniu dyplomu lekarza stomatologa, odbyłam staże do I`specjalizacji z zakresu stomatologii ogólnej.

Moje zainteresowania natomiast chorobami przyzębia oraz schorzeniami błony śluzowej jamy ustnej skłoniły mnie do kontynuowania nauki w tych właśnie dziedzinach.
Równocześnie pracowałam nad rozprawą doktorską z zakresu stomatologii środowiskowej i immunologii.

Wieloletnia fascynacja Francją, tym samym biegła znajomość języka francuskiego, pozwoliły mi na odbycie staży specjalizacyjnych w prestiżowym szpitalu Pitie Salpetriere w Paryżu, należącym do Uniwersytetu Paris VI. A w roku 2001 zostałam stypendystką Rządu Francji i doskonaliłam swoje umiejętności z zakresu periodontologii na Fakultecie Stomatologii Uniwersytetu w Nantes.

Obrona rozprawy doktorskiej oraz zdanie egzaminu specjalizacyjnego II` z zakresu periodontologii z wyróżnieniem, nie zakończyły mojej edukacji. Systematycznie uczestniczę w konferencjach i zjazdach stomatologów w Kraju i za granicą. Jestem autorką bardzo wielu artykułów o charakterze naukowym i popularyzatorskim. Dzielę się także swoją wiedzą oraz doświadczeniem prowadząc wykłady dla stomatologów oraz higienistek i asystentek stomatologicznych.

w 2001 roku uruchomiłam swoją własną prywatną Specjalistyczną Praktykę Stomatologiczną. Zajmuję się w niej poradnictwem i leczeniem w zakresie chorób przyzębia ( potocznie zwanych parodontozą), a także leczeniem schorzeń błony śluzowej jamy ustnej.

Zrealizowany przeze mnie wieloletni międzynarodowy program podyplomowego kształcenia pozwala mi zapewnić Państwu wysoki poziom usług, a dzięki samodoskonaleniu oraz uczestnictwu w konferencjach i zjazdach w kraju i za granicą moja wiedza jest wciąż wzbogacana i aktualizowana.